Gry Forumowe

PBFy i nie tylko :)

Ogłoszenie

Uwaga!

Od teraz wszelkie uśmieszki są zastępowane emotikonami. Dodano również emotikonę Faceplam`a, którą ,,tworzymy" w ten sposób: ,,:facepalm:"


#1 30 2013 16:03:03

Rafax011

Mod

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 28
Punktów :   

[PBF]Plaga

Witaj podróżniku w krainie Dragon Age.
Przedstawię ci teraz fabułę /b]
Nastała Plaga.Arcydemon razem ze swoją armią pomiotów chce zniszczyć Ferelden. Ty jesteś Szarym Strażnikiem, więc tylko ty możesz pokonać Arcydemona i zakończyć Plagę. Możesz też zostać mrocznym pomiotem i służyć Arcydemonowi.

Mapa :

Spoiler:

http://i257.photobucket.com/albums/hh201/Amaryth/RPG/DRAGON%20AGE%20RPG%2001/Maps/Ferelden.png


Lokacje (Nie wszystkie)



Ostagar - Miejsce gdzie Szarzy Strażnicy aktualnie mieszkają.
Redcliffe - Wioska,a obok niej jest zamek w którym panuje Arl Eamon.
Korcari Wilds - Głusza Korcari,wielki las w którym można spotkać dzikie zwierzęta jak i mroczne pomioty.
Brecilian Forest - Las w którym dalijskie elfy mają obóz.


Denerim - Stolica Fereldenu, mieszkają tam miejskie elfy i ludzie.

Miasta w których gracze zaczynają :
Ostagar - Szarzy Strażnicy
Głębokie Ścieżki - Mroczne pomioty

[b]Historia powstania mrocznych pomiotów

Spoiler:


Magowie z Tevinter myśleli że są potężniejsi od samego Stwórcy,przez co najechali na jego dom czyli Złote Miasto i zanieczyścili to miejsce swoimi grzechami. Stwórca przeklął ich i wysłał na Ziemię jako pierwsze mroczne pomioty. Ziemię przez które przechodzili skażali,zmieniając istoty tam żyjące w potwory. Niedługo potem zaatakowali Głębokie Ścieżki i tam się osiedlili. Kiedy znajują Starego Boga budzą go i zmieniają go jakimś sposobem w Arcydemona. Aktualna Plaga to jedyna Plaga która jest na tak dalekim południu jak Ferelden.

Przeciwnicy

Spoiler:


Demony - Są przyciągane przez magów, nie posiadają materialnej postaci  chyba że przejmą kontrolę nad magiem i staną się Plugawcem lub przejmą władanie nad osobą zmarłą,wtedy stają się trupimi pożeraczami.Mogą też przejąć władanie nad zmarłym magiem i stać się Tajemną Zmorą.
Plugawiec - Splugawiaony przez demona mag.Jest bardzo inteligenty,potrafi rzucać czary i rozmawiać.Jeden plugawiec potrafi zabić nawet całą drużyne templariuszy.
Trupi Pożeracz - Demon który przejął władanie nad osobą zmarłą,potrafią wyssysać energię życiową,włada nimi szał i atakują wszystko co żyje.
Tajemna Zmora - Demon który przejął władanie nad zmarłym magiem,jest słabszy od żywego Plugawca ale potrafi mistrzowsko posługiwać się magią krwi jak i kontrolować inne trupy.
Pająki - Najczęściej spotykane pod ziemią i w jaskiniach,ale też można je spotkać na powierzchni jak polują na jedzenie.Istnieją także Splugawione Pająki,które żywią się mrocznymi pomiotami przez to zostały przemienione w okropne potwory.
Wilkołaki - Ludzie zmienieni przez klątwę w formę pośrednią między nimi a wilkami,nie mogę zmienić się ani w wilka ani w człowieka.
Wilk Plagi - Kiedy tereny zostały zainfekowane przez mroczny pomiot,zwierzęta tam przebywające umierały albo zmieniały się w ghoule służące mrocznym pomiotom,będąc bardziej niebezpiecznymi i silniejszymi.
Wielki Smok - Smok,który według wierzeń mieszka w Górach Mroźnego Grzbietu,można go przyzwać używając Rogu Kolgrima który broni ruin w tych górach.
Głębinowce - Żyjące w Głębokich Ścieżkach potwory.Są małe i łatwo je pokonać,ale są bardzo szybkie.W pojedynkę potrafią zabić nawet kilka pomiotów.
Bronto - Niegdyś hodowane przez krasnoludy wierzchowce,teraz zdziczały.Są szybkie i bardzo wytrzymałe.
Cienie - Te stwory można spotkać w miejscach okupowanych również przez demony i inne potężne istoty. Bardzo daje o sobie znać ich wysoka podatność na wszelkiego rodzaju czary.
Golemy - Krasnoludy zmieniały ludzi w nich,żeby broniły ich granic,ale wyszły spod ich kontroli.Można je spotkać w Głębokich Ścieżkach.
Widmo-Potężne duchy pożądania lub dumy zajmujące ciała upadłych ludzi lub elfów.
Sylvan-Wielkie drzewo opętane przez mniejszego ducha , przechadzają się po swoich lasach atakując każdego kto do niego wejdzie , niektóre przejawiają oznaki inteligencji.
Żniwiarz-Ciała skazańców opętane przez duchy , znani też jako golemy z ciała
Strażnik Bramy- wielkie stalowe golemy które strzeżą wejścia do Kirkwall
Tajemna makabra- Mag opętany przez najsilniejszego z demonów , demona pychy.
Gryf- Wielkie latające kreatury , posiadają ciało i głowę lwa , skrzydła i szpony orła
Głębinowy prześladowca- Mały gad żyjący w towarzystwie czarnych pomiotów , atakują za pomocą szponów na przednich kończynach oraz za pomocą zębów wyposażonych w gruczoły jadowe , nie stanowią zagrożenia dla doświadczonego poszukiwacza , wyjątkiem są dużę ich grupy
Widmowy wojownik -Duch krasnoluda-wojownika , rezydują w krasnoludzkich ruinach
Stalowy obserwator-Wielki golem który został zaprojektowany do strzeżenia obecnie zniszczonych miast krasnoludów
Widmowy golem - Widmowa wersja kamiennego golema , brak wzmianek o ich pojawianiu się od wielu lat


To tylko niektórzy z nich.




Rasy i klasy

Spoiler:

Szarych Strażników
Rasy : Elf,człowiek,krasnolud - krasnolud nie może być magiem
Klasy : Wojownik,mag,łotrzyk

Specjalizacje dla : Wojownika

Spoiler:

Templariusz - Potrafi wysysać manę magom i wyczyścić obszar z zaklęć
Łupieżca - Odzyskuje zdrowie za każdego trupa
Czempion - Jest doświadczonym wojownikiem i pewnym siebie dowódcą.Potrafi złamać w przeciwniku ducha walki i zachęca sprzymierzeńców do niej
Berserker - Wpada w szał, przez co ma zwiększone zadaje więcej obrażeń i dłużej wytrwa w walce zanim padnie

Specjalizacje dla : Maga

Spoiler:


Uzdrowiciel dusz - Potrafi leczyć sprzymierzeńców,przywrócić im przytomność czy wyleczyć z choroby
Zmiennokształtny - Potrafi zmieniać się w zwierzęta,silni magowie mogą zmienić się nawet w smoka!
Mag krwi - Korzysta z zakazanej magii,potrafi zmienić energię życiową w manę czy przejąć nad kimś kontrolę.
Mistyczny wojownik - Dzięki magii może nosić ciężkie pancerze,mieć zwiększoną regenerację many i zadawać większe obrażenia

Specjalizacje dla : Łotrzyka

Spoiler:


Bard - Potrafi za pomocą pieśni inspirować sprzymierzeńców i rozpraszać wrogów
Skrytobójca - Korzysta z trucizn, a zadawane przez nich ciosy powodują powstawanie ciężkich ran.Są mistrzami kamuflażu i niezwykle skutecznymi mordercami
Szampierz - Nie nosi ciężkich,krępujących ruchy pancerzy, a w walce bazuje na lekkich,precyzyjnych atakach
Łowca - Korzysta z otoczenia,może przyzwać sobie do pomocy zwierzęta takie jak : wilk, pająk, niedźwiedź

Zaklęcia i talenty

Spoiler:


Związane z walką (Łotrzyk/Wojownik)

Łotrzyk i jego specjalizacje

Wojownik i jego specjalizacje

Mag,jego magia i specjalizacje

Spoiler:



Zaklęcia

Spoiler:


http://gexe.pl/dragon-age/art/2117,mag - Mag
http://gexe.pl/dragon-age/art/2083,sily-zywiolow - Siły Żywiołów czyli ogień,kamień,lód i błyskawice
http://gexe.pl/dragon-age/art/2081,stworzenie - Magia Stworzenia,zajmująca się leczeniem
http://gexe.pl/dragon-age/art/2079,entropia - Entropia,wyssysanie życia i osłabianie przeciwnika
http://gexe.pl/dragon-age/art/2086,duch - Duch,zaklęcia ochronne i blokujące czary

Specjalizacje Maga

Spoiler:


http://gexe.pl/dragon-age/art/2107,zmiennoksztaltny - Zmiennokształtny
http://gexe.pl/dragon-age/art/2109,uzdrowiciel-dusz - Uzdrowiciel Dusz,zajmuje się leczeniem (Ulepszona wersja Stworzenia,pozwala ożywić nieprzytomnych członków drużyny czy uleczyć wszystkich sojuszników
http://gexe.pl/dragon-age/art/2108,mistyczny-wojownik - Mistyczny Wojownik,dzięki tej specjalizacji mag może nosić ciężkie zbroje
http://gexe.pl/dragon-age/art/2106,mag-krwi - Specjalizacja korzystająca z zakazanej magii

http://gexe.pl/dragon-age/art/2261,kombinacje-zaklec - Kombinacje zaklęć

Czarne pomioty

Spoiler:


-Genloki - To są skażone przez mroczny pomiot krasnoludy.
Rodzaje genloków

Spoiler:

Genlok: Są to najzwyklejsi żołnierze hordy, mięso armatnie, nic więcej.
-Genlok Biegacz: Bystre i szybkie, te małe genloki używane są jako przynęta w pułapkach. Spotkać można bardzo niewielu, głównie w Głębokich Ścieżkach.
-Genlok Łucznik: Jak sugeruje imię, te Genloki walczą na dystans i będą starać się go utrzymywać, nawet atakowane.
-Genlok Łotrzyk: Te Genloki posiadają zdolność Skradania się i mogą korzystać ze sztyletów po kusze i inne bronie dystansowe, jeśli zajdzie taka potrzeba.
-Genlok Skrytobójca Pomocnik: Jest to ulepszona forma Genloka Łotrzyka. Walczą w małych grupach i są ciężcy do pokonania w ciasnych pomieszczeniach.
-Genlok Skrytobójca: Są to po prostu Łotrzyki z umiejętności Skrytobójcy, takimi jak Znak Śmierci.
-Genlok Alfa: Te bystre bestie są dowódcami i generałami sił Genloków, utrzymując wszystkich w linii za pomocą swych umiejętności.
-Genlok Emisaiursz: Bardzo niewiele mrocznych pomiotów może nauczyć się magii, ale te, które mogą, zwane są Emisariuszami i potrafią nauczyć się języka cywilizowanych. Jednak rzadko znajdują powód, by ich używać.
-Genlok Zmiennokształtny: Ten mroczny pomiot może stać się każdym rodzajem Bestii Plagi i może atakować drużynę w tej zmienionej formie.
-Genlok Mistrz Asasynów: Prawdopodobnie najbardziej śmiercionośny ze wszystkich Łotrzyków Genloków, posiada umiejętności Genloka Skrytobójcy z o wiele większymi statystykami.
-Genlok Zaklinacz: To najrzadziej spotykany i najpotężniejszy ze wszystkich Emisariuszy Genloków, zdolny przyzywać demony, które normalnie są wrogami mrocznych pomiotów i wysyłać je na przeciw wrogom.
-Genlok Mistrz Kuźni: Najsilniejszy ze wszystkich Genloków, ten mistrz dwuręcznych broni rzadko opuszcza Okopy Umarłych(Głębokie Ścieżki), gdzie rezyduje, tworząc bronie i zbroje dla swych podwładnych. Jest silniejszy niż niektóre formy Smoków, walczy otoczony łucznikami i Hurlokami i dzierży zaczarowany Młot Mistrza Kuźni.

Hurloki - Skażeni przez pomiot ludzie. - Wzrostu ludzkiego,wytrzymałe i silne pomioty.
Rodzaje Hurloków :

Spoiler:

-Hurlok - zwykły hurlok ,wyższy i silniejszy od podstawowego genlocka
-Hurlok alpha -silniejsza i potężniejsza wersja Hurlocka , odpowiednik czempiona , dowodzi wojskiem
-Hurlok emisariusz - Hurlock alpha który posiadł magię krwi
-Hurlok omega - Najsilniejsi magowie wśrod wszystkich hurlock'ów , jest ich niewielu
-Starożytny pomiot plagi - Najstarsi ze wszystkich hurlock'ów , ubrani są w niesamowice twarde zbroje, są wystarczająco silny by pokonać małego smoka.

Wrzeszczoty (Inaczej sharloki ) - Skażone przez pomiot elfy (Klas/roli nie mogę znaleźć) - Szybkie,dopóki nie zaatakują są niewidzialne.Nazwę tą zawdzięczają swoim pieśniom którymi mogą oszołomić przeciwnika.

Ogry - Skażone przez pomiot Qunari - Bardzo silne potwory,są 2 lub 3 razy większe od hurloków.
Rodzaje ogrów

Spoiler:

-Ogr - Podstawowa jednostka oblężnicza plagi , mają kilka metrów wzrostu i są niesamowicie silni.
-Ogr alfa- Silniejszy typ ogra , nie są więksi lecz o wiele silniejszy .
-Ogr dowódca - Mimo nazwy dowódcy z nich marni , ich zadaniem jest walka z silniejszymi przeciwnikami i dowodzenię nad mniejszymi grupkami pomiotów plagi.

Matki Lęgu - Skażone przez pomiot kobiety zmieniają się w Matki Lęgu.Co jakiś czas wychodzą z niej mroczne pomioty,zależy to też jakiej rasy była wcześniej np.z Matki Lęgu która była elfką wyjdą wrzeszczoty.(Klasa niedostępna)(Można ją spotkać tylko w Głębokich Ścieżkach)




Podania :

Spoiler:

Na Szarego Strażnika :

Spoiler:


Imię :
Wiek :
Historia jak zostałeś/aś Szarym Strażnikiem :
Rasa :
Klasa :
Specjalizacja : (Do danej klasy,na początku 1 a potem dochodzi 2) :
Ekwipunek :
Styl walki(Wojownik i łotrzyk)/spoiler]Na mrocznego pomiota :

Spoiler:


Imię :
Wiek :
Historia jak zostałeś przemieniony w pomiota:
Genlok,Hurlok,Wrzeszczot lub Ogr :<
Rodzaj/Rola pomiota :
Ekwipunek :

Zasady:
1. GM ma zawsze rację
2. Vice GM ma zawsze rację, o ile GM się z nim zgadza/nie ma GM'a
3. Jeśli GM/Vice GM nie mają racji patrz 1,2.pkt.
4.Nie op'uj
5. Zasady pisania:
<Myśl>
-Wypowiedź
(OFFTOP)
*Czynność*
-Czas gry to czas w realnym świecie czyli:
7-18-Dzień
18-23-Wieczór
23-7-Noc (Tu śpimy i nie gramy do 7)


GM - Rafax011
V-GM - Poszukiwany
Arcydemon - Poszukiwany /b]

[b]Możliwości GM i V-GM

Spoiler:

-Kierowanie NPC
-Kierowanie akcjami pisząc kursywą np.Pomioty zaatakowały Ostagar.

Wszystkie większe akcje ustalamy z GM-em gry czyli ze mną!

Gracze

Spoiler:


Zbijak

Spoiler:

Imię : Quint
Wiek : 25
Historia jak zostałeś/aś Szarym Strażnikiem : Nie jestem Szarym Strażnikiem. Jestem Smokiem Plagi który jest dobry ;3
Rasa : Smok
Klasa : Żadna
Specjalizacja : ogień
Ekwipunek : brak
Styl walki(Wojownik i łotrzyk): brak

WolfX

Spoiler:

Imię: Kaldia
Wiek: 15
Historia jak zostałeś/aś Szarym Strażnikiem: Gdy byłam jeszcze mała, mama uczyła mnie jak przygotowywać mikstury z różnych ziół. Gdy miałam lat 10, moją wioskę napadły pomioty i zabiły moją matkę. Wtedy mój ojciec zaczął uczyć mnie walki, bym mogła się obronić, gdyby pomioty wróciły. Pewnego dnia wracając z miasta do domu, zobaczyłam 4 złodziei zabierających mego ojca. Ogarnął mnie gniew, po chwili jednak zauważyłam, że nie jestem człowiekiem, lecz białym wilkiem. Na początku nie wiedziałam co robić, jednak w końcu zdecydowałam się. Biegłam tak szybko jak mogłam w stronę złodziei i szybko się ich pozbyłam. Gdy mój ojciec był bezpieczny zaczęłam się zmieniać w człowieka. Na początku nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Potem jednak tata zabrał mnie do tajnej biblioteki pod naszym domem. Zaczął opowiadać, że w naszej rodzinie kiedyś każdy umiał zmieniać się w wilka, głównie gdy ogarniał ich gniew, a w człowieka zmieniali się, gdy gniew ich opuszczał. Niektóry umieli zmieniać się kiedy chcą. Jednak z czasem nowe pokolenia traciły tą zdolność. Powiedział, że dobrze by było, gdybym poszła do Szarych Strażników, spytać się, czy mogę do nich dołączyć, ponieważ mam ten rzadki dar, który trzeba wykorzystać. Zgodzili się.
Rasa: Wilk (Czyli, mogę się zmieniać w wilka na jakiś czas)
Klasa: Łotrzyk
Specjalizacja (Do danej klasy,na początku 1 a potem dochodzi 2): Łowca
Ekwipunek: Dwa krótkie miecze, lekka skórzana zbroja, torba z ziołami.
Styl walki(Wojownik i łotrzyk): Walka Dwiema Broniami

Ziomek0031

Spoiler:

Imię : Elladan
Wiek : 70
Historia jak zostałeś/aś Szarym Strażnikiem :
Elladan jest sierotą. Jego matka zmarła podczas porodu, a jego lubujący się w trunkach ojciec sprzedał go na targu niewolników aby móc kupić sobie beczkę rumu.
Zauważył go niezwykły mag. Umiał on zmieniać się w wszytko, w rośliny, zwierzęta, materiały, przedmioty czy nawet zjawiska. Zaopiekował się nim i zaczął uczyć go swoich umiejętności. Chociaż uczył się pilnie umiał zamieniać się tylko w rośliny i zwierzęta. Pewnego dnia mag chciał pomóc mu zamieniać się w materiały, lecz tego samego dnia wieże maga zatakowały pomioty. Spaliły  ją a mag ostatnim tchnieniem przekazał Elladan`owi swą księgę i rozkazał mu uciekać. Elladan błąkał się bez celu aż do 20 roku życia, kiedy to przypadkiem usłyszał o Szarych Strażnikach i postanowił to nich dołączyć.
Rasa : Elf
Klasa : Mag
Specjalizacja : (Do danej klasy,na początku 1 a potem dochodzi 2) : Zmiennokształtny (Potrafi się zmieniać w zwierzęta, rośliny, materiały, przedmioty i zjawiska [Elladan jak narazie umie tylko 2 pierwsze], które wcześniej spotkał)
Ekwipunek : Szata, buty, talizman, księga zaklęć
Styl walki(Wojownik i łotrzyk): -

Ostatnio edytowany przez Rafax011 (30 2013 22:53:23)

Offline

 

#2 30 2013 21:38:11

 WolfX

Użytkowniczka

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 61
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Imię: Kaldia
Wiek: 15
Historia jak zostałeś/aś Szarym Strażnikiem: Gdy byłam jeszcze mała, mama uczyła mnie jak przygotowywać mikstury z różnych ziół. Gdy miałam lat 10, moją wioskę napadły pomioty i zabiły moją matkę. Wtedy mój ojciec zaczął uczyć mnie walki, bym mogła się obronić, gdyby pomioty wróciły. Pewnego dnia wracając z miasta do domu, zobaczyłam 4 złodziei zabierających mego ojca. Ogarnął mnie gniew, po chwili jednak zauważyłam, że nie jestem człowiekiem, lecz białym wilkiem. Na początku nie wiedziałam co robić, jednak w końcu zdecydowałam się. Biegłam tak szybko jak mogłam w stronę złodziei i szybko się ich pozbyłam. Gdy mój ojciec był bezpieczny zaczęłam się zmieniać w człowieka. Na początku nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Potem jednak tata zabrał mnie do tajnej biblioteki pod naszym domem. Zaczął opowiadać, że w naszej rodzinie kiedyś każdy umiał zmieniać się w wilka, głównie gdy ogarniał ich gniew, a w człowieka zmieniali się, gdy gniew ich opuszczał. Niektóry umieli zmieniać się kiedy chcą. Jednak z czasem nowe pokolenia traciły tą zdolność. Powiedział, że dobrze by było, gdybym poszła do Szarych Strażników, spytać się, czy mogę do nich dołączyć, ponieważ mam ten rzadki dar, który trzeba wykorzystać. Zgodzili się.
Rasa: Wilk (Czyli, mogę się zmieniać w wilka na jakiś czas)
Klasa: Łotrzyk
Specjalizacja (Do danej klasy,na początku 1 a potem dochodzi 2): Łowca
Ekwipunek: Dwa krótkie miecze, lekka skórzana zbroja, torba z ziołami.
Styl walki(Wojownik i łotrzyk): Walka Dwiema Broniami

P.S Mam nadzieję, że to z wilkiem nie jest za bardzo op.

Ostatnio edytowany przez WolfX (30 2013 22:12:21)

Offline

 

#3 30 2013 21:45:32

Ziomek0031

Administrator

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 339
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Ohhh!
Plaga!
To całe dnie spędzone na noł lajfieniu w plagę powracają!
Zapraszajcie znajomych, byłych plagowiczów aby gra była ciekawsza!

Offline

 

#4 30 2013 21:49:39

Ziomek0031

Administrator

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 339
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Naprawiłem mapę
(Nie wyświetlała się)

Offline

 

#5 30 2013 22:25:49

Rafax011

Mod

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 28
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Oczywiśćie że wszyscy przyjęci.
Nie zauważyłem że mapa się nie wyświetlała ;___;
Dobra, jeszcze trochę graczy i 24/7 będziemy grać.
Mam też grać czy nie? ;_;

Offline

 

#6 30 2013 22:28:01

Ziomek0031

Administrator

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 339
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Rafax czekaj na mnie bo mi Iska podanie pisze ale jeb*ny noł jalf w pokecrafta gra

Offline

 

#7 30 2013 22:29:43

Rafax011

Mod

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 28
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Okay, czekam Fajnie by też było jakby Radyin grał
Mam grać czy GM-ować? (Znaczy grać i GM-Ować czy tylko GM-ować)
BTW. Umiejętności wgl. nie muszą być z Dragon Age z tych linków, ale żeby było łatwiej to dałem.

Offline

 

#8 30 2013 22:29:46

Ziomek0031

Administrator

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 339
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Albo nie będę czekał i sam se napisze -,-

Offline

 

#9 30 2013 22:33:00

Rafax011

Mod

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 28
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Ziomek0031 napisał:

Albo nie będę czekał i sam se napisze -,-

Okay. Ona woli pisać z Kasistarem ;_;

Offline

 

#10 30 2013 22:39:22

Ziomek0031

Administrator

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 339
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

[b]Imię /b] Elladan
[b]Wiek /b] 70
[b]Historia jak zostałeś/aś Szarym Strażnikiem /b]
Elladan jest sierotą. Jego matka zmarła podczas porodu, a jego lubujący się w trunkach ojciec sprzedał go na targu niewolników aby móc kupić sobie beczkę rumu.
Zauważył go niezwykły mag. Umiał on zmieniać się w wszytko, w rośliny, zwierzęta, materiały, przedmioty czy nawet zjawiska. Zaopiekował się nim i zaczął uczyć go swoich umiejętności. Chociaż uczył się pilnie umiał zamieniać się tylko w rośliny i zwierzęta. Pewnego dnia mag chciał pomóc mu zamieniać się w materiały, lecz tego samego dnia wieże maga zatakowały pomioty. Spaliły  ją a mag ostatnim tchnieniem przekazał Elladan`owi swą księgę i rozkazał mu uciekać. Elladan błąkał się bez celu aż do 20 roku życia, kiedy to przypadkiem usłyszał o Szarych Strażnikach i postanowił to nich dołączyć.
[b]Rasa /b] Elf
[b]Klasa /b] Mag
[b]Specjalizacja /b] (Do danej klasy,na początku 1 a potem dochodzi 2) : Zmiennokształtny (Potrafi się zmieniać w zwierzęta, rośliny, materiały, przedmioty i zjawiska [Elladan jak narazie umie tylko 2 pierwsze], które wcześniej spotkał)
[b]Ekwipunek /b] Szata, buty, talizman, księga zaklęć
[b]Styl walki(Wojownik i łotrzyk)/b] -

Offline

 

#11 30 2013 22:41:50

Rafax011

Mod

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 28
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Ziomek0031 napisał:

[b]Imię /b] Elladan
[b]Wiek /b] 20
[b]Historia jak zostałeś/aś Szarym Strażnikiem /b]
Elladan jest sierotą. Jego matka zmarła podczas porodu, a jego lubujący się w trunkach ojciec sprzedał go na targu niewolników aby móc kupić sobie beczkę rumu.
Zauważył go niezwykły mag. Umiał on zmieniać się w wszytko, w rośliny, zwierzęta, materiały, przedmioty czy nawet zjawiska. Zaopiekował się nim i zaczął uczyć go swoich umiejętności. Chociaż uczył się pilnie umiał zamieniać się tylko w rośliny i zwierzęta. Pewnego dnia mag chciał pomóc mu zamieniać się w materiały, lecz tego samego dnia wieże maga zatakowały pomioty. Spaliły  ją a mag ostatnim tchnieniem przekazał Elladan`owi swą księgę i rozkazał mu uciekać. Elladan błąkał się bez celu aż do 20 roku życia, kiedy to przypadkiem usłyszał o Szarych Strażnikach i postanowił to nich dołączyć.
[b]Rasa /b] Elf
[b]Klasa /b] Zmiennokształtny (Potrafi się zmieniać w zwierzęta, rośliny, materiały, przedmioty i zjawiska [Elladan jak narazie umie tylko 2 pierwsze], które wcześniej spotkał)
[b]Specjalizacja /b] (Do danej klasy,na początku 1 a potem dochodzi 2) : -
[b]Ekwipunek /b] Szata, buty, talizman, księga zaklęć
[b]Styl walki(Wojownik i łotrzyk)/b] -

Troszeczkę OP ale co tam

Tyle, że Elfy to istoty długowieczne - 20 lat to niemowle ;_;
I klasa to Mag, a specjalizacja to zmiennokształtny.

Ostatnio edytowany przez Rafax011 (30 2013 22:42:52)

Offline

 

#12 30 2013 22:46:19

Ziomek0031

Administrator

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 339
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

Już zmienione

Offline

 

#13 30 2013 22:48:53

 iska

>Admin<

45326156
Call me!
Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 179
Punktów :   
WWW

Re: [PBF]Plaga

( W poniedziałek rano będzie moje podanie )


Iska-Czu! :D

Offline

 

#14 01 2013 10:24:35

zbijak

Quint, KidModerator, Podopieczny Nikty

48733650
Call me!
Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 278
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

trzeba byłoby opisać co się stało do tego momentu


"Smoki przewyższają samych bogów swą siłą,wyglądem i mądrością"
"Raz spotkasz smoka nadchodzi twój koniec"

Offline

 

#15 01 2013 10:38:22

Ziomek0031

Administrator

Zarejestrowany: 30 2013
Posty: 339
Punktów :   

Re: [PBF]Plaga

To niech Rafax coś wymyśli, ja jestem chory, w nocy mało co się nie udusiłem,
więc nie mam weny do pisania xd

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.otekipa.pun.pl www.tebzorysii.pun.pl www.radioalfa.pun.pl www.ligapokemon.pun.pl www.przyszowa.pun.pl